Τρίτη, 25 Ιουλίου 2017
back
ΤΡIΤΗ 25 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:15 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:00 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:25 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:55 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:55 LUPO ALBERTO
08:05 BEET PARTY
08:10 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:20 BEET PARTY
08:20 OGGY AND THE COCKROACHES
08:45 BENRAT
08:55 JURASSIC CUBS
09:10 ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:45 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:35 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:30 SURVIVOR
13:55 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:10 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ
redesign/reddot LIVE NOW
23:05 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΕΣ
01:00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:00 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:50 ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:30 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:05 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:45 RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05 MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
05:00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
back
ΤΕΤAΡΤΗ 26 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:45 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:20 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:45 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:15 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:45 LUPO ALBERTO
07:55 BEET PARTY
08:00 BEET PARTY
08:05 BEET PARTY
08:05 BEET PARTY
08:10 BEET PARTY
08:15 OGGY AND THE COCKROACHES
08:35 BENRAT
08:45 JURASSIC CUBS
09:00 ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:30 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:25 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:25 SURVIVOR
13:50 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:15 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 Σ' ΑΓΑΠΩ
23:00 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΕΣ
01:10 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:10 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:55 ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:35 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:10 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:45 RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05 MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
back
ΠEΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:10 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:30 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:55 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:50 LUPO ALBERTO
08:00 BEET PARTY
08:05 BEET PARTY
08:10 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:20 OGGY AND THE COCKROACHES
08:40 BENRAT
08:45 JURASSIC CUBS
09:05 ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:35 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:25 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:20 SURVIVOR
13:55 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:50 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:45 ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:20 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:10 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 OI ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ
22:55 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
23:50 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
00:40 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:30 ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:10 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
02:45 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:20 RULES OF ENGAGEMENT Season 3
03:45 MAYDAY Air Disaster Season 3
04:35 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
05:00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
back
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 28 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:05 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:30 ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:55 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:55 LUPO ALBERTO
08:05 BEET PARTY
08:10 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:15 BEET PARTY
08:20 OGGY AND THE COCKROACHES
08:20 BEET PARTY
08:45 BENRAT
08:55 JURASSIC CUBS
09:10 ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:40 CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:35 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:30 SURVIVOR
14:00 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:20 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:20 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ, ΤΡΕΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
23:00 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
23:55 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
00:50 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
00:50 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:40 ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:30 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:10 ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:40 RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05 MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
04:55 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
back
ΣAΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:25 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:50 ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:20 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
06:55 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:30 BEET PARTY
07:35 BEET PARTY
07:40 BEET PARTY
07:45 BEET PARTY
07:45 BEET PARTY
07:50 BENRAT
08:00 BENRAT
08:05 HUTOS
08:15 HUTOS
08:20 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
09:10 MASTERCLASS season 2
10:05 HAPPY TRAVELLER
10:55 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
11:45 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
12:40 ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ, ΤΡΕΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
14:35 CELEBRITY TRAVEL
15:25 JUNIOR MUSIC STARS
16:30 SANTO STELIO
17:25 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
18:05 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
22:50 SCANDAL Season 1
23:40 ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
23:40 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:35 N.C.I.S.: Naval Criminal Investigative Service - Season 8
01:25 CSI: MIAMI
02:10 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
02:55 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
03:30 ΒΡΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ
04:25 MASTERCLASS season 2
04:40 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
back
ΚΥΡΙΑΚH 30 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:05 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:30 ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:00 ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:25 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:40 BEET PARTY
07:45 BEET PARTY
07:50 BEET PARTY
07:50 BEET PARTY
07:55 BENRAT
07:55 BEET PARTY
08:05 BENRAT
08:10 HUTOS
08:20 HUTOS
08:25 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
09:15 MASTERCLASS season 2
10:10 HAPPY TRAVELLER
11:05 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
11:50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
12:40 SANTO STELIO
13:35 ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
15:15 CELEBRITY TRAVEL
16:05 JUNIOR MUSIC STARS
17:15 X FACTOR
18:00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
20:15 Τομές στα Γεγονότα
21:10 ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΡΥΟ
22:55 SCANDAL Season 1
23:45 ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
23:45 ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:35 N.C.I.S.: Naval Criminal Investigative Service - Season 8
01:30 CSI: MIAMI
02:15 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
02:55 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
03:35 ΒΡΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ
04:30 ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
25/07
05:15
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:00
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:25
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:55
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:55
LUPO ALBERTO
08:05
BEET PARTY
08:10
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:20
BEET PARTY
08:20
OGGY AND THE COCKROACHES
08:45
BENRAT
08:55
JURASSIC CUBS
09:10
ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:45
CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:35
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:30
SURVIVOR
13:55
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:10
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:15
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΦΙΛΗΜΑ
23:05
ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΕΣ
01:00
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:00
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:50
ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:30
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:05
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:45
RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05
MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
05:00
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
26/07
05:45
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:20
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:45
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:15
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:45
LUPO ALBERTO
07:55
BEET PARTY
08:00
BEET PARTY
08:05
BEET PARTY
08:05
BEET PARTY
08:10
BEET PARTY
08:15
OGGY AND THE COCKROACHES
08:35
BENRAT
08:45
JURASSIC CUBS
09:00
ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:30
CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:25
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:25
SURVIVOR
13:50
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:15
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
Σ' ΑΓΑΠΩ
23:00
ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΕΣ
01:10
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:10
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:55
ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:35
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:10
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:45
RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05
MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
27/07
05:30
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:10
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:30
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:55
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:50
LUPO ALBERTO
08:00
BEET PARTY
08:05
BEET PARTY
08:10
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:20
OGGY AND THE COCKROACHES
08:40
BENRAT
08:45
JURASSIC CUBS
09:05
ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:35
CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:25
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:20
SURVIVOR
13:55
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:50
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:45
ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:25
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:20
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:10
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
OI ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΟΙ ΧΑΝΤΡΕΣ
22:55
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
23:50
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
00:40
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
01:30
ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:10
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
02:45
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:20
RULES OF ENGAGEMENT Season 3
03:45
MAYDAY Air Disaster Season 3
04:35
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
05:00
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
28/07
05:30
ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ
06:05
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:30
ΤΑ ΚΟΠΕΛΙΑ
06:55
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:25
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
07:55
LUPO ALBERTO
08:05
BEET PARTY
08:10
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:15
BEET PARTY
08:20
OGGY AND THE COCKROACHES
08:20
BEET PARTY
08:45
BENRAT
08:55
JURASSIC CUBS
09:10
ΣΤΟ ΧΩΡΚΟΝ ΜΑΣ
09:40
CHEF ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10:35
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
11:30
SURVIVOR
14:00
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΓΕΥΣΕΙΣ
16:20
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
17:20
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
18:05
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18:20
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
19:10
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΠΑΛΙΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ, ΤΡΕΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
23:00
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
23:55
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
00:50
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
00:50
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
01:40
ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ / ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
02:30
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:10
ΖΩΗ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
03:40
RULES OF ENGAGEMENT Season 3
04:05
MAYDAY Air Disaster Season 3
04:55
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
04:55
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
29/07
05:25
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:50
ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:20
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
06:55
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:30
BEET PARTY
07:35
BEET PARTY
07:40
BEET PARTY
07:45
BEET PARTY
07:45
BEET PARTY
07:50
BENRAT
08:00
BENRAT
08:05
HUTOS
08:15
HUTOS
08:20
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
09:10
MASTERCLASS season 2
10:05
HAPPY TRAVELLER
10:55
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
11:45
ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
12:40
ΜΙΑ ΤΡΕΛΛΗ, ΤΡΕΛΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ
14:35
CELEBRITY TRAVEL
15:25
JUNIOR MUSIC STARS
16:30
SANTO STELIO
17:25
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
18:05
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
22:50
SCANDAL Season 1
23:40
ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
23:40
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:35
N.C.I.S.: Naval Criminal Investigative Service - Season 8
01:25
CSI: MIAMI
02:10
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
02:55
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
03:30
ΒΡΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ
04:25
MASTERCLASS season 2
04:40
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
30/07
05:05
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:30
ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:00
ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:25
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
07:40
BEET PARTY
07:45
BEET PARTY
07:50
BEET PARTY
07:50
BEET PARTY
07:55
BENRAT
07:55
BEET PARTY
08:05
BENRAT
08:10
HUTOS
08:20
HUTOS
08:25
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
09:15
MASTERCLASS season 2
10:10
HAPPY TRAVELLER
11:05
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
11:50
ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ
12:40
SANTO STELIO
13:35
ΚΑΜΙΚΑΖΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
15:15
CELEBRITY TRAVEL
16:05
JUNIOR MUSIC STARS
17:15
X FACTOR
18:00
ΓΕΓΟΝΟΤΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ) ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗΝ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
20:15
Τομές στα Γεγονότα
21:10
ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΚΡΥΟ
22:55
SCANDAL Season 1
23:45
ΚΑΤΑΙΓΙΔΑ
23:45
ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (ΒΡΑΔΥΝΟ)
00:35
N.C.I.S.: Naval Criminal Investigative Service - Season 8
01:30
CSI: MIAMI
02:15
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
02:55
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
03:35
ΒΡΕΧΕΙ ΕΡΩΤΑ
04:30
ΜΑΓΕΙΡΙΣΣΑ ΑΜΕΣΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ