Σάββατο, 20 Ιανουαρίου 2018
back
ΣAΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
05:05 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:35 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:05 ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:35 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
07:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
09:10 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
10:05 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
13:30 RODEO BEST OF
14:30 HAPPY TRAVELLER
15:25 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
16:15 SAVING SHILOH
redesign/reddot LIVE NOW
18:00 ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ
20:05 Τομές στα Γεγονότα
21:15 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
23:50 SCANDAL Season 4
00:35 RODEO BEST OF
01:30 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
02:55 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
04:25 MASTERCLASS season 2
back
ΚΥΡΙΑΚH 21 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
05:10 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:40 ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:10 ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:40 MASTERCLASS season 2
07:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
09:15 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
11:10 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
13:55 RODEO BEST OF
15:00 HAPPY TRAVELLER
16:00 16 Wishes – Ξένη ταινία
17:40 ΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΦΣΑΪΝΤ, Η
19:30 ΕΔΩ SURVIVOR "ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ"
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR - Πρεμιέρα
00:00 SCANDAL Season 4
00:45 RODEO BEST OF
01:40 ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
03:05 ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
04:20 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
back
ΔΕΥΤEΡΑ 22 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
06:00 MASTERCLASS
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:40 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30 Μεσημέρι και Κάτι
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10 ΕΔΩ SURVIVOR
19:10 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΔΡΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2018
23:10 SURVIVOR
01:35 RODEO
02:25 ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:15 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
back
ΤΡIΤΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
05:55 MASTERCLASS
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:50 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30 Μεσημέρι και Κάτι
14:45 SURVIVOR
17:10 ΕΔΩ SURVIVOR
19:10 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR
00:00 RODEO
00:50 MAYDAY Air Disaster Season 3
01:40 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:20 ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:10 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
back
ΤΕΤAΡΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
05:55 MASTERCLASS
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:45 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30 Μεσημέρι και Κάτι
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10 ΕΔΩ SURVIVOR
19:10 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR
00:00 RODEO
00:50 MAYDAY Air Disaster Season 3
01:40 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:20 ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:10 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
back
ΠEΜΠΤΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
06:00 MASTERCLASS
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:40 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30 Μεσημέρι και Κάτι
14:50 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10 ΕΔΩ SURVIVOR
19:10 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR BEST OF
22:45 Χωρίς Περιστροφές
00:05 RODEO
00:55 MAYDAY Air Disaster Season 3
01:50 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:30 ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
02:30 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
back
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 26 ΙΑΝΟΥΑΡIΟΥ
next
05:55 MASTERCLASS
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:45 ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30 Μεσημέρι και Κάτι
14:45 ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40 ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10 ΕΔΩ SURVIVOR
19:10 ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10 Τομές στα Γεγονότα
21:15 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
00:00 RODEO
01:05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ MAYDAY AIR CRASH INVESTIGATION
03:05 ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
03:50 ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
20/01
05:05
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:35
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:05
ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:35
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ
07:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
09:10
ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
10:05
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
13:30
RODEO BEST OF
14:30
HAPPY TRAVELLER
15:25
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
16:15
SAVING SHILOH
18:00
ΜΙΑ ΙΤΑΛΙΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ
20:05
Τομές στα Γεγονότα
21:15
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
23:50
SCANDAL Season 4
00:35
RODEO BEST OF
01:30
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
02:55
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
04:25
MASTERCLASS season 2
21/01
05:10
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:40
ΤΑ ΧΡΥΣΟΨΑΡΑ
06:10
ΟΙ ΤΑΚΚΟΙ
06:40
MASTERCLASS season 2
07:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
09:15
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
11:10
ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΒΡΑΔΙΑ
13:55
RODEO BEST OF
15:00
HAPPY TRAVELLER
16:00
16 Wishes – Ξένη ταινία
17:40
ΡΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΦΣΑΪΝΤ, Η
19:30
ΕΔΩ SURVIVOR "ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ"
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR - Πρεμιέρα
00:00
SCANDAL Season 4
00:45
RODEO BEST OF
01:40
ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ
03:05
ΣΕ ΦΟΝΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
04:20
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
22/01
06:00
MASTERCLASS
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:40
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30
Μεσημέρι και Κάτι
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10
ΕΔΩ SURVIVOR
19:10
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
ΔΙΑΚΑΝΑΛΙΚΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΡΟΔΡΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2018
23:10
SURVIVOR
01:35
RODEO
02:25
ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:15
ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
23/01
05:55
MASTERCLASS
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:50
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30
Μεσημέρι και Κάτι
14:45
SURVIVOR
17:10
ΕΔΩ SURVIVOR
19:10
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR
00:00
RODEO
00:50
MAYDAY Air Disaster Season 3
01:40
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:20
ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:10
ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
24/01
05:55
MASTERCLASS
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:45
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30
Μεσημέρι και Κάτι
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10
ΕΔΩ SURVIVOR
19:10
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR
00:00
RODEO
00:50
MAYDAY Air Disaster Season 3
01:40
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:20
ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
03:10
ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
25/01
06:00
MASTERCLASS
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:40
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30
Μεσημέρι και Κάτι
14:50
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10
ΕΔΩ SURVIVOR
19:10
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR BEST OF
22:45
Χωρίς Περιστροφές
00:05
RODEO
00:55
MAYDAY Air Disaster Season 3
01:50
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
02:30
ΑΣΠΡΑ ΜΠΑΛΟΝΙΑ
02:30
ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
26/01
05:55
MASTERCLASS
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:45
ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΟΔΗΛΑΤΟ
10:30
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
11:30
Μεσημέρι και Κάτι
14:45
ΚΑΝΕ ΠΑΖΑΡΙ (ΤΗΛΕΠΑΙΓΝΙΔΙ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου)
15:40
ΕΔΩ με την Ντορέτα Παπαδημητρίου
17:10
ΕΔΩ SURVIVOR
19:10
ΓΑΛΑΤΕΙΑ
20:10
Τομές στα Γεγονότα
21:15
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
00:00
RODEO
01:05
ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ MAYDAY AIR CRASH INVESTIGATION
03:05
ΑΛΛΟΥ ΞΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ
03:50
ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ