Πέμπτη, 30 Ιουνίου 2022
back
ΠEΜΠΤΗ 30 ΙΟΥΝIΟΥ
next
05:10 The CooKing
05:35 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
redesign/reddot LIVE NOW
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
02:15 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:30 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΠΑΡΑΣΚΕΥH 01 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:10 The CooKing
05:35 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SIGNS
22:50 ESCAPE PLAN
01:00 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
02:40 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:55 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΣAΒΒΑΤΟ 02 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:35 The CooKing
06:05 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
06:30 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
08:10 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
09:45 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:20 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:50 DOT
11:50 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:25 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
13:00 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
14:25 THE MASKED SINGER
16:45 ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00 PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 THE MASKED SINGER
23:40 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
02:25 DOT
03:20 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ
back
ΚΥΡΙΑΚH 03 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:20 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:50 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
07:30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ (ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ)
10:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:40 DOT
11:40 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:15 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:50 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
13:20 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
14:35 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
15:50 BBQ Stories
16:45 ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00 PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 THE MASKED SINGER
02:55 DOT
03:45 DOT
04:40 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ
back
ΔΕΥΤEΡΑ 04 ΙΟΥΛIΟΥ
next
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:50 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:45 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:05 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:20 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΤΡIΤΗ 05 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:05 The CooKing
05:30 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:35 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:35 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:10 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:25 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
back
ΤΕΤAΡΤΗ 06 ΙΟΥΛIΟΥ
next
05:10 The CooKing
05:35 The CooKing
06:05 ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40 Πρωτοσέλιδο
09:30 Ήρθε κι έδεσε
11:28 Μεσημέρι και Κάτι
14:05 ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55 Τομές στα Γεγονότα
21:15 SURVIVOR 5
00:55 ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:30 ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:45 LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
30/06
05:10
The CooKing
05:35
The CooKing
06:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:30
Ήρθε κι έδεσε
11:28
Μεσημέρι και Κάτι
14:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:35
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
18:30
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR 5
00:35
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
02:15
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:30
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
01/07
05:10
The CooKing
05:35
The CooKing
06:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:30
Ήρθε κι έδεσε
11:28
Μεσημέρι και Κάτι
14:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:35
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
18:30
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SIGNS
22:50
ESCAPE PLAN
01:00
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥΤΣΙΝΑ
02:40
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:55
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
02/07
05:35
The CooKing
06:05
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
06:30
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
08:10
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
09:45
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:20
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:50
DOT
11:50
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:25
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
13:00
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
14:25
THE MASKED SINGER
16:45
ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00
PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
THE MASKED SINGER
23:40
ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
02:25
DOT
03:20
ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ
03/07
05:20
ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
05:50
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
07:30
ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ (ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΥΝΔΕΣΗ)
10:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
10:40
DOT
11:40
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:15
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
12:50
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
13:20
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
14:35
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
15:50
BBQ Stories
16:45
ΟΛΑ ΓΚΟΥΝΤ
19:00
PASSENGER με τον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR 5
00:35
THE MASKED SINGER
02:55
DOT
03:45
DOT
04:40
ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ
04/07
06:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:30
Ήρθε κι έδεσε
11:28
Μεσημέρι και Κάτι
14:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:50
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:45
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR 5
00:35
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:05
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:20
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
05/07
05:05
The CooKing
05:30
The CooKing
06:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:30
Ήρθε κι έδεσε
11:28
Μεσημέρι και Κάτι
14:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:35
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR 5
00:35
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:10
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:25
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
06/07
05:10
The CooKing
05:35
The CooKing
06:05
ΩΡΑ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ με την Αργυρώ Μπαρμπαρίγου
06:40
Πρωτοσέλιδο
09:30
Ήρθε κι έδεσε
11:28
Μεσημέρι και Κάτι
14:05
ΒΟΥΡΑΤΕ ΓΕΙΤΟΝΟΙ
14:45
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)
16:40
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
18:30
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
19:55
Τομές στα Γεγονότα
21:15
SURVIVOR 5
00:55
ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ Γ' ΚΥΚΛΟΣ BEST OF Με τον Νίκο Μουτσινά
02:30
ΚΑΤΙ ΞΑΝΑΨΗΝΕΤΑΙ με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
03:45
LOVE IT (με την Ιωάννα Μαλέσκου)